Molent G50+ Kahve Değirmeni Molent Green Hakkında

Molent G50+ Kahve Değirmeni Molent Green Hakkında

G50+ değirmen, 4 yıllık gelişim yolculuğu ile birlikte 2022/Q4 Plus unvanı almaya hak kazandı. G50+ özel alaşımlı paslanmaz çelik bıçağı ve iç mekanizmasında yapılan optimizasyonlar sayesinde 8 farklı kahve çeşidinde 55+ click oranıyla bolca deneme yapmanıza imkân veriyor. Çok hızlı ön kırma ve dengeli öğütme performansı ile en homojen öğütümü sizlere vadediyor.
Kullanım Kılavuzu:
Yüksek kaliteli materyallerle üretilen G50+ Değirmen, benzersiz gövde yapısı ile kavrama pozisyonunuzu rahatlatırken öğütüm için kullanılan paslanmaz çelik konik Burr, sahip olduğu 48mm genişliği ile kahve öğütmeyi sizin için zahmet olmaktan çıkararak adeta bir keyfe dönüştürüyor.

Öğütüm hızı ile şaşırtan Molent G50+ Kahve Değirmeni, aynı zamanda öğütülen kahvenin homojenliği ve pürüzsüz yapısı ile sizlerin yüzünü güldürürken kahve molalarınızı daha keyifli kılacak.

Türk kahvesinden French Press’e kadar dilediğiniz ayarı alt kısımda yer alan ayar mekanizması ve Molent referans cetvelinden faydalanarak rahatlıkla ayarlayabilir ve üstün performans ile öğütümlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Öğütüm Hızı:

16 Gr Kahve ile V60 Demleme yöntemi için baz alınmıştır.
Ortalama 37 Tur
Ortalama 24 sn

Teknik Özellikler

Genişlik58 mm
Ağırlık595 gr
Burr Çapı (Erkek)32 mm
Yükseklik180 mm
Kapasite28 gr
Burr Çapı (Dişi)48 mm
Molent Tools, özel tasarımları ve fonksiyonel ürünleri ile Türkiye’nin patentli, prestij sahibi ilk ve tek yerli üretim kahve değirmeni markasıdır. Değirmenlerin öğütüm oranı ve öğütüm kalite skalası geliştirilirken Türkiye’de ve uluslararası arenada uzman baristaların, şampiyonların ve eğitmenlerin geri bildirimlerinden oldukça fazla yararlanıldı. Aynı zamanda, bu gelişim yolculuğunda Molent ürünlerini deneyimlemiş kullanıcıların, ev baristalarının kısaca kahve sevdalısı herkesin isteklerine kulak verilerek değirmenimiz “Plus unvanı” ile taçlandırıldı.
G50+ Değirmen, 2 yıl üretici garantisi kapsamında olup, tüm yedek parçalar üretim tesisinden kolayca tedarik edilmektedir. Herhangi bir teknik servis veya destek talebinizi tüm iletişim kanallarından rahatlıkla iletebilirsiniz.

Öğütüm Aralıklar

Türk Kahvesi1-5 Click
Espresso3-8 Click
Moka Pot10-20 Click
Aeropress25-40 Click
V6030-46 Click
Chemex42-50 Click
French Press42-55 Click
Cold Brew48-55 Click

Kutunun İçinde Ne Var?

1 Adet Molent G50+ Kahve Değirmeni 1 Adet Taşıma Kılıfı 1 Adet Yedek Kavanoz 1 Adet Temizleme Fırçası 1 Adet Garanti Belgesi 1 Adet Kullanma Kılavuzu
550 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Kahve siparişinizi size en hızlı ve en taze şekilde ulaştırabilmek için fabrikamız haftanın altı günü açıktır ve kahvelerimiz siparişiniz üzerine kavrulmaktadır.
Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...