GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Artisan ve butik bir kahve kavurma işletmesi olan bizler, Kahve Fabrikamızda sürekli farklı bir kahve yelpazesi sunmaktayız.
Bizim için en önemli kriter: Tat. Sürekli yeni kahveler tadıyor ve hoşumuza giden yeni tatlar ile birlikte favori kahvelerimizi de sizler için yeşil/çiğ çekirdek olarak ithal ediyor ve kavuruyoruz.
Sonraki kriterimiz: Etik. Avrupa’nın en iyi Specialty Coffee (Nitelikli Kahve) ithalatçıları ile birlikte çalışıyoruz. Böylelikle hem kahvemizin sürekli aynı kalitede kalmasını sağlıyor hem de kahvesini kullandığımız kahve çiftçisini ve çiftlikleri “fair-trade” sistemi sayesinde koruyoruz. Bazı durumlarda ise kahve çiftliklerine kendimiz gidiyor, kahvelerini deniyor ve satın alıyoruz. Sadece yeni hasat kahveleri ithal ediyoruz, zira özellikle tazelik, kahvenin kalitesine yansımaktadır.Tüm kahvelerimizi kendi karakteristik özelliklerine uygun olacak şekilde, belirli bir profile göre kavuruyor ve istenirse ardından harmanlıyoruz. Kahvelerin yetiştiği yöre, toprak, iklim, rakım ve işleme yöntemindeki farklılıklar sayesinde her bir kahvenin kendine has tat, asidite ve gövdesi ile karşılaşacaksınız.

TARİH
Şirketimiz 2002 yılında Avustralya’nın Sydney şehrinde kurulmuştur. Türkiye’deki Nitelikli Kahve (Specialty Coffee) eksikliğini fark edip, bu eksiği kapatmak için 2007 yılında ilk adım olarak tecrübelerimizi İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kahve kavurma tesisimizi kurarak başlattık.
Kahve söz konusu olduğunda, en büyük etkenlerden birinin tazelik olduğunu biliyor ve o sebeple her bir kahvemizi özenle ve sadece sipariş üzerine kavuruyor ve paketliyoruz. 18 yılı aşkın tecrübemiz ile birlikte şu anda Türkiye’nin en taze kahvesi ile lider Espresso Kahve kavurucular arasında yer alıyor, kahvenizin çiftlikten fincanınıza kadar yol aldığı tüm aşamaları bizzat denetliyoruz.

Sanal marketimizde bulunan kahve çekirdekleri, İletişim bölümünde adresi belirtilen kendi tesislerimizde kavrulup, paketlenmektedir. Marketimizde olmayan ürünler için istek formunu doldurduğunuz takdirde aradığınız ürünle ilgili bilgi en kısa sürede size iletilecektir.

Amacımız, Türkiye’nin her yerine, bulabileceğiniz en kaliteli kahve çekirdeklerini, en kısa sürede size ulaştırmaktır.
Anasayfa | İletişim | Kahvefabrikası © 2012 | Tüm hakları saklıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.