şerif başaranşerif başaran
Misyonumuz
Kahve Fabrikası, Türkiye'nin önde gelen ve kendini sürekli yenileyen nitelikli kahve kavurmacısı olmayı hedeflemektedir.Misyonumuz; yüksek kaliteli kahve çekirdekleri ithal etmek, her kahve çekirdeğini kendi karekteristik özelliklerine uygun olacak şekilde ve profiline göre kavurarak çekirdeğin en iyi halini ortaya çıkarmaya çalışmaktır.
Vizyonumuz
Kahve, bizim için bir tutku, bir yaşam biçimidir. Adil ticaret, organik ve sürdürülebilir büyüme uygulamaları kullanan çiftlik ve ithalatçılardan en iyi çekirdekleri temin etmek ve sunmak için varız. Nitelikli kahve çekirdeklerimizi paylaşmak için sınırsız bir coşku ve dokunduğu herkesi tatmin edecek bir iş fırsatı yaratma hedefimiz var.
Değerlerimiz
Birbirimize, tedarikçilerimize ve müşterilerimize karşı dürüst ve saygılıyız. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini her şeyin üstünde tutuyoruz. İşimizi ve müşterilerimizin işlerini ciddiye alıyoruz. Karşılıklı faydalı bir iş birliği bulmaya ve işimizi geliştirmek ve büyütmek için hepimizin neye ihtiyacı olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin tüm görüşlerine değer veriyor, ürünleri, hizmetleri ve sonuçları gözleriyle görüyoruz. Onların başarısı bizim başarımızdır. Kaliteden asla ödün vermiyoruz, satın aldığımız ve sattığımız ürünlerin kalitesini korumak ve devam etmek için doğru yatırım yaptığımızdan emin olmak için sürekli araştırıyoruz.
kahve fabrikasıkahve fabrikası
Kahveye Yaklaşımımız
Kahve üreticilerimizin de müşterilerimiz gibi en iyisini hak ettiğine inanıyoruz. Bu sebeple üreticilerimizi, onların geleceğini ve kahvenin geleceğini destekleyen adil ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmak için çok çabalıyoruz.
Kavurmaya Yaklaşımımız

Dünyanın birçok farklı bölgesinden ham olarak ithal ettiğimiz yeşil çekirdeklerimizi profillerine uygun olarak kavurarak benzersiz tat ve aromalarını ortaya çıkarmaya çabalıyoruz. Her çekirdeğin farklı bir karakteri olduğunun ve kendine has özelliklerine uygun olarak kavrulması gerektiğinin bilincindeyiz.
Tüm kavurma işlemlerimizi Ümraniye’de bulunan kavurma tesisimizde yapmaktayız. Her parti kahveden mutlaka numune ayırıyor, belirli aralıklar ile kahveyi tadıyor ve test ediyoruz. Böylece kavurma sürecini kalite ve tutarlılık için uyarlıyor ve geliştiriyoruz.
şerif başaran kahve
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...