Eğitimler
Kahve Fabrikası’nda eğitimler markamızın kurucusu, Ulusal ve Uluslararası Kahve Şampiyonalarında hakemlik yapan Şerif Başaran tarafından verilmektedir. Şerif Başaran, Avustralya’da edindiği kahve deneyimlerini Türkiye’de 3. Nesil Kahveciliğin gelişmesi için kullanmış, 3500’den fazla baristaya eğitim vermiştir.

Sizler de kahve tutkunuzu profesyonel bir boyuta taşımak, hobinizi işiniz haline getirmek istiyorsanız belli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz kahve eğitimlerimize katılabilirsiniz.
kahve
şerif başaran
Bu kurslar, Coffee Skills Programının bir parçasıdır ve Speciality Coffee Association tarafından küresel olarak akredite edilmiştir. Bunlar üç seviyede sunulur: Foundation, Intermediate ve Professional ve mevcut veya gelecekteki kahve profesyonelleri için amaçlanmıştır.

Eğitimlerimiz Ümraniye’deki Kahve Fabrikası Eğitim Merkezimizde, alanının en iyisi kahve makineleri ve kavurucularıyla interaktif olarak gerçekleşmektedir. Kursiyerlerimiz kahveye ve kahve sektörüne dair sorularını eğitmenimize rahatlıkla sorabilir.

Hazır mısınız? Kahve yolculuğunuzu eğitimle taçlandırarak başarınızı pekiştirin. Detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...