Toptan Kahve
İşletmenizi daha ileriye taşıyacak kaliteli bir toptan kahve çözüm ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çiftlikten Bardağa Şeffaflık

Kalitemize olan bağlılığımız kaynağında başlıyor. Kimi zaman kahvenin üretildiği çiftlikten direkt olarak, kimi zaman da dünya çapında güven kazanmış alanının en iyisi tedarikçilerden temin ettiğimiz kahveleri güvenle sizlere sunuyoruz. Adil ticaret anlayışıyla çıktığımız bu yolda sizlere gönül rahatlığıyla müşterilerinize sunabileceğiniz kaliteli nitelikli kahve çekirdekleri vaad ediyoruz.

Şerif Başaran öncülüğünde ve denetiminde kavurucularımız, bu özel kahve çekirdeklerinin tatsal profillerini en iyi şekilde ortaya çıkaracak kavurma reçetelerini kullanıyorlar. İyi kahvenin vazgeçilmezi doğru kavurmadır.
kahve kavurma
şerif başaran
Her işletme benzersizdir. Bu nedenle özel ihtiyaçlarınızı analiz ederek sizlere uygun çözümler sunuyoruz Küçük bir kafe veya büyük bir restoran zinciri de olabilirsiniz. İşletmenizin profiline ve müşterilerinizin kahve tüketimine uygun seçenekleri size sunmak için hazırız.

Kahveleri temin ederken muhakkak deneyip en iyi ve en güzel aroması olanları size ulaştırmaya çalışıyoruz. Tercih edilecek demleme yöntemine göre ister single origin kahveler isterseniz de işletmenizi yansıtacak imza blendler hazırlayabiliyoruz.
Toptan Kahve
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...