Molent Pocket Kahve Değirmeni Black Hakkında

Molent Pocket Kahve Değirmeni Black Hakkında

Molent Tools ailesine katılan, ailenin en küçüklerinden olan "pocket" sizler ile buluşuyor. Molent Tools olarak sadeliğin ve işlevselliğin ön planda olduğu bir kahve öğütücüsü ürettik. Tamamen yerli üretim olan Molent Pocket Kahve Değirmeni Half Camouflage, en yakın arkadaşınız olacak. Küçük olması ile birlikte tüm kahve demlemeleri için tutarlı ve homojen öğütümler sunan pocket, 25 grama kadar çıkabilen bir öğütüm hacmi sunuyor.
Kullanım Kılavuzu:
Özellikle kamp seyahetlerinde, günlük kullanımlarda ve hayal edebileceğiniz her yerde sizinle birlikte. Minimal ve ergonomik yapısı onun taşınabilmesinde büyük rol oynarken üretildiği özel alaşımlar ise uzun süreli kullanımlarda kusursuz dayanıklılık sağlamakta. Rahatlıkla Türk Kahvesi, Espresso, Moka Pot, Aeropress, V60, French Press, Chemex, Cold Brew gibi demleme yöntemleri için kahvenizi öğütebilir ve muazzam tadın keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Genişlik58 mm
Ağırlık400 gr
Burr Çapu(Erkek)29 mm
Yükseklik103 mm
Kapasite16-21 gr
Burr Çapı(Dişi)38 mm

Öğütüm Aralıkları

Türk Kahvesi9-12 Click
Espresso11-14 Click
Moka Pot14-16 Click
Aeropress16-19 Click
V6016-22 Click
Chemex22-28 Click
French Press24-32 Click
Cold Brew32 Click ve Üstü

Kutunun İçinde Ne Var?

1 Adet Molent Pocket Kahve Değirmeni 1 Adet Taşıma Kılıfı 1 Adet Temizleme Fırçası 1 Adet Garanti Belgesi 1 Adet Kullanma Kılavuzu
550 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Kahve siparişinizi size en hızlı ve en taze şekilde ulaştırabilmek için fabrikamız haftanın altı günü açıktır ve kahvelerimiz siparişiniz üzerine kavrulmaktadır.
Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...