Honduras Don Joaquin Hakkında

Bölge: Occidente, Copan
Yöntem:
Natural
Tür:
 Parainema (Atası : Sarchimor)
Rakım:1250 Metre
Hasat: 2023-2024

Tatsal Profil: Kayısı, Yeşil Elma, Kırmızı Üzüm
Asidite: 7 Gövde: 7 Tatlılık: 8 

 

Aruco Kooperatifin bir üyesi olan Don Joaquin çiftliği bu özel Micro Lot kahveyi 2 hafta güneş altında doğal fermentasyon sürecinde bekletip, %12 nem oranına ulaşıncaya kadar kurutur. 34.5 kg’lık özel “Grain Pro” poşetlerde saklanan kahveler ardından bizim kahve kavurma tesisin yolunu tutar. Bu özel lotun 11 çuvalını da alan Kahve Fabrikası sipariş üzerine ister Filtre, ister Espresso’ya uygun kavurup size ulaştırmaktadır.

 

Kokusu / Aroma : Kuru Üzüm, Kayısı, Nektarin

Tat / Lezzet : Kayısı, Yeşil Elma, Kırmızı Üzüm


Kahve Fabrikası, Türkiye'nin kahve tutkunlarına yönelik yüksek kaliteli ekipmanlar ve makineler sunuyor. Evdeki kahve severlerden profesyonel baristalara kadar herkes için ideal çözümlerimiz, Dünya Kahveleri, profesyonel demleme ve öğütme ekipmanları ile kahve deneyiminizi üst seviyeye taşımak için buradayız. Ürün yelpazemizde, özenle seçilmiş Endüstriyel Kahve Makineleri, Kahve Öğütme ve Demleme Ekipmanları bulunmaktadır. Her ürün, kahve çekirdeklerinin özgün lezzetlerini en iyi şekilde ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. İster espresso makineleri ister kahve üniteleri olsun, her cihazımız en yüksek standartlarda kalite ve performans sunar.

Kahve demleme ve öğütme konusunda danışmanlık hizmetlerimizle, her bir müşterimizin kahve yapım sürecinde en iyi sonuçları almasını sağlamayı hedefleriz. Ekipman seçiminden kullanım tekniklerine kadar her adımda yanınızdayız.
Kahve Fabrikası olarak, kaliteden ödün vermeden, size ve işletmenize en uygun kahve çözümlerini sunuyoruz. Unutmayın, mükemmel kahve deneyimi için doğru ekipman ve doğru bir danışman her şey demektir.

 
 
550 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Kahve siparişinizi size en hızlı ve en taze şekilde ulaştırabilmek için fabrikamız haftanın altı günü açıktır ve kahvelerimiz siparişiniz üzerine kavrulmaktadır.
Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...